FINEP

Hledáte-li spolehlivé partnera, který vám pomůže se správně rozhodnout, teď už jej hledat nemusíte. Společnost FINEP má na svém kontě tolik úspěchů, že zaručí i vám spokojené bydlení a veškerý komfort. FINEP má za sebou tolik velkolepých projektů jako je například rezidence Britská čtvrť, Harfa Park nebo Na Hvězdárně. Vybrat si můžete z široké nabídky přesně to, co vás zaujme. K mání jsou také družstevní byty, které svým rezidentům přináší spoustu výhod. Není třeba obracet se na náhodné reality, které ani zdaleka nehýří spolehlivostí. Kaskády Barrandov, bytový Park Prosek nebo bytové družstvo Habr patří mezi družstevní bydlení. Další projekty, které patří k úspěchům této významné developerské společnosti, je rezidence Malý Háj či bydlení Nad Přehradou. Zvolte si libovolnou lokalitu a nepropásněte nabídky na prodej nových bytů!

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nemáte dostatek finančních prostředků na koupi nového bytu? Vyzkoušejte dostupnější variantu - mobilní dům celoroční a získejte své nové plnohodnotné bydlení za výjimečnou cenu.