Passerinvest

Passerinvest patří mezi další úspěšné developerské společnosti. Ryze česká společnost existuje na našem trhu od roku 1991 a od té doby získala mnoho zkušeností souvisejících právě s rezidenčními, kancelářskými či komerčními komplexy. V rezidenčních projektech můžete nalézt velmi kvalitní byty, které vás zaručeně nadchnou. Také atraktivní prostředí přidá na atmosféře.

Passerinvest group 

Zhruba od druhé poloviny devadesátých let je Passerinvest group spojován s velkolepým projektem BB Centrum, které je umístěno v Praze 4. Od té doby je tato společnost zařazena do mezinárodního povědomí a také se zařadila na přední špičky na realitním českém trhu. Další projekt, který má tato společnost za sebou je rezidenční park Baarova, který je důkazem kvality sám o sobě. Hledáte-li nabídky na prodej nových bytů, vyzkoušejte právě ty od Passerinvest group a rozhodně nebudete litovat.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nemáte dostatek finančních prostředků na koupi nového bytu? Vyzkoušejte dostupnější variantu - mobilní dům celoroční a získejte své nové plnohodnotné bydlení za výjimečnou cenu.