SEKYRA Group

Další z předních developerských společností, která má za sebou mnoho úspěšných projektů, je SEKYRA Group. Pod taktovkou této společnosti, která investuje do velkolepých projektů, se nachází například projekt Dolní Počernice – V Čeňku, Zahrady Opatov nebo známější je také Rezidence Korunní. Nádherné byty, příjemné prostředí a všechny služby na dosah ruky. Záruka, kterou se nemůže chlubit každá podobná společnost. SEKYRA Group se nezaměřuje pouze na rezidenční projekty. Investuje také do kancelářských či do velkých rozvojových území – například Smíchov City, Rohan City či Žižkov City. Prodej nových bytů v Praze nemusí být pouze změť chaosu, ale může to být také klidný začátek nového bydlení.

First bottom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Nemáte dostatek finančních prostředků na koupi nového bytu? Vyzkoušejte dostupnější variantu - mobilní dům celoroční a získejte své nové plnohodnotné bydlení za výjimečnou cenu.